Зустріч за участі  ГО «Європейський діалог» та польського експерта стовно розроблення СТРАТЕГІЇ розвитку Рудківської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 06.09.2018 09:48

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі Рудківської ОТГ! 12.09.2018 року о 10.00 год. у приміщенні Народного дому м. Рудки відбудеться зустріч за участі  ГО «Європейський діалог» та польського експерта стосовно розроблення СТРАТЕГІЇ розвитку Рудківської об’єднаної територіальної громади.

До участі запрошуємо старост Рудківської ОТГ, депутатів Рудківської міської ради, підприємців та всіх активних жителів  громади!