Усі ми знаємо, що наближається велике свято для нашої держави - День Незалежності України.  На жаль, цьогоріч ми не в змозі влаштувати великі святкування, у зв’язку з COVID-19. В той час, як усі поринули в онлайн навчання та роботу, ми хочемо прига

Дата: 17.08.2020 15:43

На жаль, цьогоріч ми не в змозі влаштувати великі святкування, у зв’язку з COVID-19. В той час, як усі поринули в онлайн навчання та роботу, ми хочемо пригадати як проводили свята в Рудківській громаді у добрі часи 2018 – поч. 2020 рр. ДО початку пандемії.

Пориньте у спогади з офлайну разом з нами…  А також не втрачаємо надії на те, що згодом ми знову зможемо насолоджуватись святковими заходами (в нашій громаді та не лише) в товаристві великих, веселих компаній!

Презентація за посиланням: www.facebook.com/kulturarudky/videos