Вітання міського голови із Христовим Воскресіння!

Дата: 31.03.2024 09:00

Сьогодні християни західного обряду святкують світлий день Христового Воскресіння!

Тож, шановні жителі та гості Рудківської  громади, прийміть щиросердні вітання з величним християнським святом - Світлим Христовим Воскресінням!

Нехай у цей день ваша душа наповниться відчуттям щастя і добра, а з теплими весняними променями прийде найсвітліша надія на Перемогу. Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо.

Дякуємо кожному воїну хто стоїть на захисті нашої держави та просимо у Спасителя для них захисту, опіки та стійкості. Дякуємо тим воїнам, які захищали наші рідні міста та на даний час повернулися додому. З нетерпінням чекаємо усіх захисників, які вважаються безвісти зниклими або у полоні. Памʼятаємо про кожного Героя,  котрий загинув, а зараз оберігає нас у Небесному війську!

Міцної віри, єдності та миру усім нам!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

З повагою,

міський голова                                                                 Іван ЛОЗИНСЬКИЙ