Реалізація проекту "Капітальний ремонт даху Рудківської ДМШ Самбірського району Львівської області.

Дата: 17.07.2018 12:35

Завершується реалізація проекту «Капітальний ремонт даху Рудківської ДМШ Самбірського району Львівської області», який став переможцем обласного конкурсу проектів місцевого розвитку. Загальна вартість цього проекту майже 391 тис. грн. 50% фінансування проект отримав з обласного бюджету, 133 тис. грн. з місцевого бюджету, а також кошти громади – 29 тис. грн. та 7 тис. грн. – спонсорські кошти благодійної організації «Фонд братів Дубневичів» Реалізація даного проекту забезпечить збільшення строку експлуатації будівлі, зупинить руйнування стін, штукатурки. дасть можливість економити бюджетні кошти на оплату енергоносіїв і дозволить, забезпечити стабільний температурний режим згідно з санітарними нормами, приведе до істотного підвищення рівня комфортності для учнів та колективу школи. Ми і надалі будемо брати участь у конкурсах мікропроектів обласної ради і втілювати їх у життя для того, щоб жителі Рудківської об’єднаної громади мали змогу навчати дітей і проводити дозвіллєвий час у пристойних умовах.

(Подаємо фото ДО та ПІСЛЯ капітального ремонту даху)