ПРОЄКТ "Поводження з побутовими відходами"

Реалізація проєкту "Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ"

"Створюємо сучасну європейську систему погодження з відходами в Рудківській ОТГ"

Презентація проекту Рудківської міської ради «Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ» у дошкільному навчальному закладі "Ромашка"

28 вересня згідно з планом представлення проекту: «Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ» відбулася чергова зустріч у Рудківській гімназії.

4 жовтня учні Підгайчиківської СЗШ І-ІІІ ступенів дізналися про реалізацію проекту: «Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ»

19 жовтня відбулися заключні презентаційні заняття у Чайковицькому НВК «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Погірцівській СЗШ І-ІІІ ст. та Конюшко-Тулиголівській СЗШ І-ІІ ст., які стосуються реалізації проект

Переможці конкурсу "Сортуй сміття для життя без сміття", який проводився в рамках реалізації українсько - польського проекту "Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ"

Творча робота учениць Чайковицького НВК "СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" на конкурс оголошений Рудківською міською радою у співпраці з Фондом Міжнародної Солідарності "Роздільний збір сміття - для життя без сміття".

Рудківська міська рада розпочала практичну реалізація українсько - польського проекту "Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ.

Від слів до діла.