Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Новини та оголошення

23 Квітня, 2021 р., 16:46
Цивільний захист в ОТГ: на що звернути увагу новоствореним громадам
23 Квітня, 2021 р., 16:39
    У ході реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні значущі для безпеки населення повноваження передаються на найближчий до громадян базовий рівень влади – в територіальні громади. Саме на рівні міських, селищних та сільських громад організовуються та реалізуються заходи з цивільного захисту (далі - ЦЗ). Тому кожна громада з перших днів свого
15 Березня, 2021 р., 18:01
Шановні мешканці Львівщини!
03 Березня, 2021 р., 16:13
Сьогодні, 03 березня 2021р., відбулась робоча зустріч заступника Рудківського міського голови Романа Біндаса, начальника Самбірського РВ ГУДСНС у Львівській області Олега Хім’яка та директора ДНЗ «Погірцівське ВПУ» Василя Брийовського, із приводу створення у с.Погірці, на базі Погірцівського ВПУ,  підрозділу місцевої пожежної охорони. Під час розмови було досягнуто певних домовленостей, щодо подальшої співпраці.
03 Березня, 2021 р., 14:26
Також, пожежно-рятувальним відділенням, 18.02.2021р. о 23.04 год. за допомогою буксирувального тросу  було надано допомогу у с. Вишня. Внаслідок несприятливих погодніх умов, автомобіль швидкої допомоги «Peugeot BOXER», н.з. ВС 3246 ЕМ, водій Проць Богдан Григорович, 1965 року народження, застряг у сніговому заметі та не мав змоги слідувати до місця виклику. Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою буксирувального тросу автомобіль вдалось витягнути. В автомобілі знаходились фельдшер ШМД та хвора (гіпертонічний криз). 
03 Березня, 2021 р., 13:15
За час снігопадів, пожежно-рятувальним відділенням, надано допомогу усім мешканцям громади хто її потребував. Так 14.02.21 року о 13.53 год. надійшло повідомлення, що в с. Новий Острів , нашої громади внаслідок складних погодних умов (вітру, снігопаду) рухаючись на виклик застряг автомобіль швидкої допомоги «УАЗ», н. з. ВС 9759 ВМ, водій Кликоцький Роман Романович, 1963 року народження. Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою буксирувального тросу було витягнуто та відбуксирований автомобіль на очищену частину дороги, проводились роботи по транспортуванню фельдшера та хворої гр.Мавдрик Марії Миколаївни, 1952 року народження, до автомобіля швидкої. Врятовано 1 особу.
02 Березня, 2021 р., 12:58
  26.01.2021 відбулась робоча зустріч із працівником ГУ ДСНС України у Львівській області Орестом Павлуським та Романом Біндасом, заступником голови Рудківської міської ради. В міській громаді призначено відповідальним з питань цивільного захисту  ФРЕЯ Миколу Михайловича, першого заступника з питань ЖКГ. В ході зустрічі заступник міського голови запевнив, що найближчим часом буде затверджено посадову інструкцію першого заступника міського голови з питань ЖКГ з зазначенням відповідальності за напрямком цивільного захисту.
02 Березня, 2021 р., 12:11
Оповіщення та дії населення під час надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Нормативно-законодавчими актами України у сфері цивільного захисту визначено, що інформування та оповіщення у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (далі НС) є основним принципом та головним і невід’ємним елементом усієї системи заходів такого захисту. Інформацію у сфері захисту населення і територій від НС становлять відомості про НС, що прогнозуються або виникли з визначенням їх класифікації, меж поширення і наслідків, а також способи та методи реагування на них. Для того, щоб своєчасно реагувати на НС, яка може виникнути внаслідок аварії, катастрофи, стихійного лиха, або екологічної біди, епідемії, епізоотії та із інших причин, необхідно знати, як діяти в тій чи іншій ситуації. У тому випадку, коли надзвичайна ситуація може загрожувати життю і здоров’ю людей, буде подаватись сигнал «Увага всім!».Що ж до НС, які можуть привести до людських жертв та значних матеріальних збитків, то це в першу чергу: аварії на атомних електростанціях, аварії на хімічно-небезпечних об’єктах з викидом небезпечних хімічних речовин (далі НХР), землетруси, зсуви ґрунту, повені тощо. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора