Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Звернення громадян

  Даний сайт допоможе вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян у Рудківській міській раді, порядку проведення особистого прийому громадян міським головою, посадовими особами згідно із затвердженими графіками, роз’яснень та консультацій з найбільш актуальних питань, що порушують громадяни у зверненнях.

   Для оперативного розгляду ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції місцевих органів влади, на сайті розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом міської ради та посадовими особами місцевого самоврядування.

    У розділі «Нормативно-правова база» розміщені нормативно-правові акти з питань звернень громадян.

  Звертаємо Вашу увагу, що веб-сторінка є консультативною. Інформація, яка надсилаєтся в електронному вигляді не є офіційним зверненням і може бути лише взята до відома. Якщо ви хочете отримати офіційну відповідь, інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, ваше звернення має бути оформлене у порядку, визначеному ст.5 Закону України «Про звернення громадян». Тому радимо звернутися з офіційним письмовим зверненням за вашим підписом та адресою проживання на ім’я Рудківського міського голови, яке буде зареєстроване спеціалістом I категорії по зв’язках з громадськістю Рудківської міської ради або надіслати його поштою за адресою:

пл.. Відродження, 1 м.Рудки Самбірського району Львівської області, індекс 81440.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора