Новини та оголошення

Найменші мешканці громади мали змогу дивитись мультфільм просто неба "Микита Кожум'яка".

01 червня 2023 року в м. Рудки о 21:00 (а насправді о 21:40, бо вже був дуже сонячний день і сонце ховатись не хотіло) найменші мешканці громади мали змогу дивитись мультфільм просто неба "Микита Кожум'яка".

09:00:39 05.06.2023

02 червня 2023 року в м. Рудки на базі ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів ім. Володимира Жеребного" були проведені спортивні естафети "Маленькі патріоти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У турнірі взяли участь 8 шкільних команд Рудківської територіальної громади, а саме: Рудківська гімназія, ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів ім. Володимира Жеребного", Підгайчиківська СЗШ І-ІІІ ст., Чайковицький НВК " І-ІІІ ст.- ДНЗ", Погірцівська СЗШ І-ІІІ ст., Хлопчицький ЗЗСО І-ІІІ ст., Луківський ЗЗСО І-ІІІ ст., Новосілківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

14:16:31 02.06.2023

В День захисту дітей у місті Рудки відбулися святкові заходи

Діти — це ще не зіпсована щирість та відвертість. Їхнє майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль, насильство та війна.

14:08:21 01.06.2023