Новини та оголошення

Запрошуємо взяти участь у навчальному семінарі щодо Конкурсу проєктів регіонального розвитку на 2021 рік

24 березня об 11.00 Департаментом економічної політики облдержадміністрації буде проведено навчальний семінар щодо умов проведення Конкурсу проєктів регіонального розвитку на 2021 рік. Семінар буде проводитися онлайн через додаток «Zoom».

11:00:21 22.03.2021

До відома ініціаторів проєктів місцевих ініціатив.

Сьогодні, 25 січня, на засіданні Конкурсної  ради з реалізації програми Конкурсу місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік,   прийнято рішення про продовження прийому заявок на  конкурс проєктів місцевих ініціатив до 1 березня 2021 року.

17:33:14 25.01.2021

Розумна взаємодія в Рудківській ОТГ

Сьогодні у Рудківській міській раді відбулося навчання на базі платформи Розумна взаємодія за участі представників Центру надання первинної медико-санітарної допомоги та Рудківського ВУЖКГ. Представники освоїли навчальний модуль "SOS" (екстрена допомога #навчання). Загальна мета – підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків.

17:48:45 10.11.2020