Голова Рудківської об’єднаної територіальної громади

Лозинський  Іван  Михайлович

Лозинський Іван Михайлович, народився  26  травня 1972 року у с.Новосілки  Самбірського  району Львівської області. Громадянин України.

• З 1979р. по 1989р. навчався у Рудківській середній школі. Після закінчення школи навчався у Львівському торгово-економічному інституті, який закінчив у 1994 році.
  • З 1994р. по 2001 р. працював товарознавцем в   МП «Стрв’яж».
  • З  2001р. по 2010 р. працював за межами України.
  • З 2010-2011р. -  працював викладачем фізичного виховання у Вишнянському коледжі.
  • З 01.04.2011р. по 20.07.2011р. працював на посаді спеціаліста Рудківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  • З 21.07.2011р. до часу обрання міським головою м.Рудки – директором цього центру.
  • З 25.10.2015р. по 29 жовтня 2017р.обраний Рудківським міським головою  Рудківської міської ради VI-го скликання.
  • З 29.10.2017р. по 25.10.2020р. обраний Рудківським міським головою  Рудківської міської ради VІI-го скликання.

25 жовтня 2020 р.  обраний  Рудківським міським головою Рудківської міської ради VІII-го скликання. Позапартійний. Одружений, має двох синів.