Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Проекти рішень сесії

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. БАХОВСЬКІЙ Г.І. у с. Колбаєвичі, вул. Шевченка,13 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження меж Земельної ділянки

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ VII-ї сесії VII - го скликання

Про затвердження Положення про громадський бюджет Рудківської міської ради

Про створення юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Дивосвіт» с.Підгайчики Самбірського району Львівської області.

Про внесення змін до Положення про офіційний веб-сайт Рудківської міської ради у інформаційній мережі Інтернет

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу освіти Рудківської міської ради

Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018 – 2020 роки

Про надання дозволу на списання автомобіля ГАЗ- 51 з балансу КП СРР «Рудківська лікарня планового лікування»

Про внесення змін до складу тендерного комітету Рудківської міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. РУЩИШИН О. Я. у м. Рудки, вул. П. Орлика, 37 Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. КУРИЛО Г. Є. у м. Рудки, вул. Ст. Бандери, Самбірського району, Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. КОРОЛЬЧУК І. В. у м. Рудки, вул. Заводська, 8, Самбірького району Львівської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ПУКАЛО Т. Я. у м. Рудки, вул. Чорновола, 12, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ЧИГІР Ю. В. у м. Рудки, вул. В. Жеребного,12, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ШИМЧАКУ П. І. у м. Рудки, вул. Івасюка, 18, Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території у м. Рудки, вул. Б. Лепкого, Самбірського району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ЗАЯЦЬ Б .І . в м. Рудки, вул. Сонячна, 16 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ФЕЩИН В. П. у с. Підгайчики, вул. Залізнична, 26, Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. АНДРЕЙЧУК М. Р. в с. Підгайчики, вул.Сонячна, 49, Самбірського району Львівської області

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. КУПЧИНСЬКІЙ С. П. у с. Підгайчики Самбірського району Львівської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ФЕЩИНУ В. О. у с. Підгайчики, вул. Сонячна, 118, Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. АНДРЕЙЧУК М. Р. в с. Підгайчики Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. МАРЦИНЯК Л. С. в с. Підгайчики, вул. Рудківська, 40, Самбірького району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ГОЛИНСЬКІЙ І. Й. в с. Підгайчики, вул. Залізнична, 7, Самбірького району Львівської області

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ГОХМАН О. О. у с. Підгайчики, вул. С.Бандери,106 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ЛЮБЧИНСЬКОМУ В.Е. у с. Підгайчики, вул. С. Бандери, 30, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. РОМАНЯК М.З. у с. Підгайчики, вул. М.Грушевського, 4, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ГАНИШИН М.Й. у с. Підгайчики, вул. М.Грушевського, 32, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ГНАТИШИН О.Я. у с. Підгайчики, вул. С.Бандери, 85, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. РОГАН М.О. у с. Підгайчики, вул. С.Бандери, 109, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. БОВТАЧ М.Ю. у с. Підгайчики, вул. С.Бандери, 38, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ФУТАЛА О. І. у с. Підгайчики, вул. Героїв Майдану, 5, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ДЕМІЙ А.В. у с. Підгайчики, вул. С.Бандери, 77, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ЩОМАК М.В. у с. Підгайчики, вул. М.Грушевського, 17, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. РОМАНУ М.Є. у с. Підгайчики, вул. М.Грушевського, 7, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. СЕРНЯК Г.І. у с. Підгайчики Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. КОЗОРІЗ І.М. у с. Підгайчики Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. ГАНИШИНУ М.М. у с. Підгайчики Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. СТАШКО Г.С. у с. Підгайчики, вул. Шевченка, 40, Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. ГОЛИНСЬКОМУ Т. С. в с. Підгайчики Самбірського району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ВАСЬКІВУ М. І. в с. Задністряни, вул.Б Хмельницького, 1, Самбірського району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. ВАСЬКІВУ М. І. в с. Задністряни Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. ВАСЬКІВ Ю. А. в с. Задністряни Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. МАЗУР А. І. у с. Чайковичі, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ГОРОДИСЬКОМУ М. І. у с. Чайковичі, вул. Рудківська, 25, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. ШУМИЛО М.Г. у с. Погірці по вул. Вишнева 21, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва іобслуговування житлового будинку, господарськихбудівель і споруд гр. ШИЙКА М.П. у с. Погірці по вул. Загумінкова,33,Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. ДУХНЯК М.А. у с. Новий-Острів вул. Садова 18, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. МАЛАНКЕВИЧ М.Й. у с. Конюшки-Королівські Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. ДУХНЯК М.А. у с. Новий Острів Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва іобслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ЯНКОВІЙ М.Й. у с. Погірці, вул. Черешнева, 2, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бац – Ковальській Л.П. у с. Погірці , вул. Черешнева, 27, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ЛЕЩИШИН І.О. у с. Погірці ,вул. Зелена, 91, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. КОВАЛЬ В.І. у с. НовийОстрів ,вул. Центральна 57, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. РОМАНОВИЧ Г.І. у м. Рудки, Ст. Бандери, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження акту узгоджувальної комісії Рудківської міської ради про погодження меж земельної ділянки у м. Рудки, вул. Коцюбинського,6, Самбірського району Львівської області

Про затвердження акту узгоджувальної комісії Рудківської міської ради про погодження меж земельної ділянки у м. Рудки вул. Залізнична, Самбірського району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодовстановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговуванняжитлового будинку, господарських будівель і споруд гр. гр. РОЖКОВІЙ О.Й., РОЖКОВІЙ І.А. у м. Рудки, вул. Торгова, 7, Самбірького району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. РОЖКОВІЙ О.Й. у м. Рудки, вул. Торгова, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження уточненої площі земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Ратушняк Л. І. у м. Рудки вул. Ів. Франка, 29, Самбірського району Львівської області.

Про погодження проекту зміни меж м. Рудки Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області

Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до закладів дошкільної освіти та навчально – виховного комплексу Рудківської міської ради

Про організацію інклюзивного навчання у Підгайчиківській СЗШ І-ІІІ ступенів.

Про надання дозволу на придбання персональних комп’ютерів (ноутбуків), техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування, для Конюшко-Тулиголівської СЗШ І-ІІ ст. та Задністрянської СЗШ І ст., Самбірського району Львівської області.

Про стан медичного обслуговування населення на території Рудківської міської ради

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ VIII СЕСІЇ VII СКЛИКАННЯ

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ГОРДИНСЬКОМУ Д. І . в м. Рудки, вул. Ст. Бандери, 61 Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. гр. ЛЕБЕДИНСЬКОМУ М. Я., ГАВРИЛЯК С. Я. у м. Рудки, вул. Лісна, 37 Самбірського району Львівської області

Про вилучення з користування гр. СТАХІВУ Б. В. земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Підгайчики Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. РЕВЕРА І. П. у с. Підгайчики, вул. Героїв Майдану, 32 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. АНТЕНТИКУ В. М. у с. Підгайчики, вул. С. Бандери, 98 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. КУРТЯКУ Л. В. у с. Підгайчики, вул. Героїв Майдану, 7 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. КУПЧИНСЬКОМУ П.В. у с. Підгайчики, вул. Героїв Майдану,31 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ВОЙТІВ О. С. у с. Підгайчики, вул. С. Бандери, 39 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. БІЛИК Н. С. у с. Підгайчики, вул. С. Бандери, 6 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. СТЕМБАЛЬСЬКОМУ Р. М. у с. Підгайчики, вул. С. Бандери, 4 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ФЕЩИНУ В. Я. у с. Підгайчики, вул. С. Бандери, 57 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. КУТИЛО Я. П. у с. Підгайчики, вул. С. Бандери, 8 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. ЛИЩИШИНУ П. П. у с. Погірці, вул. Загумінкова, 57 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. ІВАНЧАК Р. І. у с. Погірці, вул. Центральна, 1 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. ТЕРЛИЧУ С. Й. у с. Погірці по вул. Сонячна 24 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. ОХРІН Я. І. у с. Конюшки-Тулиголівські, вул. Сонячна, 21 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. КОСТЬ М. М. у с. Конюшки – Тулиголівські, вул. Центральна 16 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. МІСЬКІВ І. І. у с. Погірці, вул. Зелена, 19 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр.гр. ЯРОСЕВИЧ С. П., ВАНДИЧ Л. В. у с. Погірці, вул. Садова, 19 Самбірського району Львівської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гр. ШВЕЦЬ Н. Й. у с. Погірці, вул. Центральна, 20 Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. ФАБІРОВСЬКІЙ М. І. в с. Погірці Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. РУКАВИЦИНУ В. П. в с. Подільці Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. РУКАВИЦИНУ П. В. в с. Подільці Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. ГОРОДНИК С. М. в с. Сусолів Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. КАЧМАР М. М. в с. Сусолів Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ПЕХ М. І. в с. Сусолів, вул. Першого травня, 185 Самбірького району Львівської області

Про затвердження звіту про експортну грошову оцінку, встановлення стартової ціни земельної ділянки у м.Рудки вул. Івана Франка та визначення умов її продажу на земельних торгах у формі аукціону

Про надання дозволу гр. Завійській Д.М. на викуп земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для обслуговування будівлі підприємницької діяльності) у м. Рудки вул Івасюка 17а Самбірського району Львівської області

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. ШАХ Г.М. у с. Підгайчики, вул.С.Бандери, 92, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. РУЩАК В.В. у с. Підгайчики, вул.С.Бандери, 98, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. РОМАНЯК Р.О. у с. Підгайчики, вул.С.Бандери, 66, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. КОСАР Т.В. у с. Підгайчики, вул.М.Грушевського, 9, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. КОСАР І.В. у с. Підгайчики, вул.М.Грушевського,31, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.ЧИКОВСЬКОМУ В.В. у с. Підгайчики, вул.С.Бандери, 3, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.ЧИКОВСЬКОМУ А.В. у с. Підгайчики, вул.С.Бандери, 2, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.ПАВЛІШ О.В. у с. Підгайчики, вул.С.Бандери, 53, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.ГОЛИНСЬКОМУ В.Т. у с. Підгайчики, вул.С.Бандери, 62, Самбірського району Львівської області.

Про прийняття у комунальну власність Рудківської міської ради КП СРР «Рудківська лікарня планового лікування», перейменування закладу та затвердження його Статуту у новій редакції

Про передачу в господарське відання Рудківському ВУЖКГ трактора «Бєларус-892», навісного обладнання та причіпа 2ПТС-6,5.

Про встановлення платного користування на земельну ділянку ПАТ «Кредобанк» у м. Рудки, вул.Ст.Бандери,2, прим.3.

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж земельної ділянки у власність ТзОВ «Галич-Буд» у м. Рудки, вул.Залізнична,10, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження детального плану території промислової та громадської забудови в м.Рудки по вул.Садова, Самбірського району Львівської області.

Про затвердження детального плану території житлової забудови в м.Рудки по вул.Ст.Бандери 61, Самбірського району Львівської області.

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва розвантажувальної трансформаторної підстанції і відпайки ПЛ- 10КВ у м.Рудки, вул.Садова, Самбірського району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території промислової та громадської забудови у м.Рудки, вул.Ів.Франка,43,43а, Самбірського району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для обслуговування свердловин 4-Чайковичі та 6-Чайковичі у с.Чайковичі Самбірського району Львівської області

Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів у м.Рудки, вул.Садова, Самбірського району Львівської області

Про затвердження Програми організації агітаційної роботи щодо призову громадян на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, на 2018 рік.

Щодо делегування членів для роботи у складі Госпітальної ради Львівського госпітального округу

Про передачу на обслуговування Рудківському ВУЖКГ паливної адмінбудівлі у м.Рудки. вул.Чорновола,1.

Про перейменування вулиць у с.Сусолів Самбірського району Львівської області

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ IX СЕСІЇ VII СКЛИКАННЯ

Про міський бюджет Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області на 2019 рік                       (Додаток 1Додаток 2Додаток 3)

Про роботу Рудківського ВУЖКГ за звітний період.

Про прийняття у комунальну власність Рудківської міської ради захисної споруди цивільного захисту ПРУ №51553 у м.Рудки, вул.Садова,36.

Про затвердження переліку проектів, які будуть фінансуватися за кошти громадського бюджету Рудківської міської ради у 2019 році.

Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

Про створення комунального підприємства Рудківської міської ради з надання послуг з водопостачання та водовідведення

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора