Діяльність молодіжної ради

Незвичайна зустріч : учні - випускники Чайковицької школи та керівники Рудківської ОТГ говорили про життя громади , успіхи і проблеми, про туризм, як один із можливих напрямків розвитку територій та збереження історичної пам'яті. Спілкування безпосередньо очі в очі і через сучасні засоби зв'язку, зокрема Інтернет, в т.ч. сайт Рудківської міської ради, платформу gurtom.mobi, допомагає визначити пріорітети та актуальні завдання. Молодь повинна бути активною, висловлювати свої думки і ідеї, брати участь в житті громади, а новостворена Молодіжна рада може стати органом згуртування та активізації молоді, сказав міський голова Іван Лозинський. Рудківська міська рада робить перші кроки на шляху до збору інформації, аналізу можливостей розвитку туризму. Цікаві матеріали з історії сіл Колбаєвичі та Чайковичі запропонував пан Михайло Городиський. Завдяки його старанням та за підтримки міського голови учням були вручені книги проповідей отця Юрія Кміта "Добрий посів" та туристичний путівник про село Колбаєвичі та Чайковичі. Щоб відчути себе на місці міського голови найсміливіші учні не тільки відвідали кабінет мера, але і посиділи в кріслі керівника громади.

14:41:15 28.02.2020

07.02.2020 року на платформі "Відкритий простір" в Рудківській міській бібліотеці відбувся тренінг на тему «Лідерство і психологічні аспекти формування лідера». Волонтер зі Львова пані Марта Чумало в дуже цікавій ігровій практичній формі розповіла про особливості формування особистості, вміння бути впевненим в своїх силах, загартованим до випробувань та виявляти свої найкращі якості. За відгуками учасників, вони дізналися багато корисного і цікавого.

12:39:32 10.02.2020

Перші кроки молодіжної ради Рудківської ОТГ

23 січня 2020 року відбулося перше організаційне засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті Рудківської міської ради. Насправді, очікувалась більша активність молодих людей, які часто нарікають на брак уваги до проблем молоді. Проте, роботу розпочали.

09:41:33 24.01.2020