A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Відкритий простір заради розвитку

Дата: 28.01.2020 10:27
Кількість переглядів: 796

       

Відкритий простір заради розвитку

Завдяки ГО «Жіночі перспективи» (м.Львів) Рудківська міська рада, ГО «Агенція розвитку м.Рудки» за результатами конкурсу стала учасником проекту «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини». Це допомогло не тільки написати , але й почати реалізовувати проект «Відкритий простір заради розвитку» у Рудківській міській бібліотеці Рудківської ОТГ.

Проект цікавий не тільки тим, що допоміг придбати для бібліотеки комп’ютерне обладнання, але і можливістю провести цікаві корисні тренінги – заняття з актуальних для молоді тем.

Зокрема. 27 січня 2020 року відбувся тренінг на тему «Права дитини. Захист дітей від жорстокого поводження та запобігання насиллю». Учасники (викладачі шкіл, учні, студенти, члени Молодіжної ради побачили цікаві навчальні міні – фільми та поспілкувались з досвідченим психологом пані Мартою Чумою.

На сайті Рудківської міської ради відкрито рубрику «Молодіжна політика» (https://rudkivska-gromada.gov.ua/molodizhna-12-23-17-20-01…/), де можна ознайомитися із ідеями та заходами в цій галузі. Прийнято Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Рудківської міської ради та її Статут (рішення міської ради № 266 від 28.12.2019р., https://rudkivska-gromada.gov.ua/rishennya-vikonavchogo-ko…/ ). Наступний тренінг на тему «Лідерство і психологічні аспекти формування лідера» заплановано на 07 лютого, на 14.00 год. в приміщенні міської бібліотеки для дорослих.

Запрошуємо зацікавлених молодих людей до участі в заході.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень