Конкурси на заміщення вакантних посад 2021 року

Оголошення !

Виконавчий комітет Рудківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Рудківської міської ради на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

15:00:06 05.11.2021

Оголошення !

Виконавчий комітет Рудківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу розвитку та інвестицій Рудківської міської ради на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

16:25:47 20.07.2021

Оголошення !

Виконавчий комітет  Рудківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії  відділу соціальної політики виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області:

10:54:53 24.06.2021

09:38:10 16.04.2021

Оголошення !

Рудківська міська рада повідомляє, що у зв’язку із необхідністю внести уточнення у структуру виконавчих органів Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області, розпорядженням №21(04-01) від 05.03.2021 року Рудківського міського голови  зупинено проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області (спеціаліст І категорії відділу ЦНАП – 2 штатні одиниці), оголошеного розпорядженням Рудківського міського голови №21(04-01) від 05.03.2021 року

14:15:25 30.03.2021

Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у відділ ЦНАП

Виконавчий комітет Рудківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  у відділ ЦНАП виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області:

11:00:04 05.03.2021

Оголошення !