Оголошення !

Дата: 16.04.2021 09:38

Виконавчий комітет Рудківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  у відділ ЦНАП виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області:

адміністратор  відділу ЦНАП виконавчого комітету  Рудківської міської ради

-  2 штатні одиниці.

Кваліфікаційні вимоги до кандидат на заміщення вакантної посади

адміністратора  відділу ЦНАП виконавчого комітету  Рудківської міської ради

Самбірського району Львівської області:

1.Вища освіта  юридичного спрямування  (магістр або спеціаліст).

2.Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, адміністративних послуг, трудового законодавства, Конституції України, Законів України, постанов  Верховної  Ради  України,  актів Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів.

3.Вільне володіння державною мовою.

4.Досвід роботи в органах місцевого самоврядування або за спеціальністю не менше 2 роки .

5.Бути досвідченим користувачем ПК (Word, Excel).

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії Рудківської міської ради

1/ Заяву про участь у конкурсі;

2/Особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними додатками;

3/Копію паспорта;

4/Копію документів про освіту,

5/Копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

6/Декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (у електронному вигляді, тип декларації – кандидат на посаду).

7/Одну фотокартку розміром 4х6 см.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня опублікування даного оголошення.

Довідки за адресою: м. Рудки пл.Відродження, 1; тел. (236) 45-235

З порядком проведення конкурсу та вимогами до кандидатів на посади можна ознайомитися на офіційному сайті Рудківської міської ради за електронною адресою:  https://rudkivska-gromada.gov.ua/rozporyadzhennya-miskogo-golovi-15-30-37-06-08-2018/: розпорядження рудківського міського голови №46 (04-01) від 16.04.2021 року з додатками.