ПРОЄКТИ 2020

06 Вересня, 2019 р., 11:14
Про затвердженя зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Реконструкція шатрового даху Підгайчиківської СЗШ I-III ст. в с. Підгайчики Самбірського району Львівської області

15 Серпня, 2019 р., 10:42
Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Капітальний ремонт під'їзної дороги до будинку №17а на вулиці Самбірській у м. Рудки Самбірського району Львівської області"

05 Серпня, 2019 р., 12:50
Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Реконструкція вуличного освітлення вулиць Центральна, Сонячна, Зелена в с. Погірці Самбірського району Львівської області".

05 Серпня, 2019 р., 12:43
Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Реконструкція вуличного освітлення вулиць Січових Стрільців, Св. Миколая, Вулінікова, Тиха в с. Чайковичі Самбірського району Львівської області".

05 Серпня, 2019 р., 12:34
Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна, Миру в с. Задністряни Самбірського району Львівської області".

25 Липня, 2019 р., 11:20
Експертний звіт по проекту "Капітальний ремонт елементів благоустрою на площі Відродження у м. Рудки Самбірського району Львівської області"

25 Липня, 2019 р., 09:19
Реконструкція вуличного освітлення вулиць Центральна, Миру в с. Задністряни Самбірського району Львівської області