Відділ розвитку та інвестицій Рудківської міської ради

площа Відродження, будинок 1, місто Рудки, Самбірський район Львівська область, 81440

електронна адреса: rudkyrada@ukr.net

Графік роботи:

понеділок-четвер з 9.00 год. до 18.15 год.

п'ятниця з 9.00 год. до 17.00 год.

вихідні дні: субота, неділя

Відділ розвитку та інфестицій міської ради є виконавчим органом Рудківської міської ради, підзвітний та підконтрольний раді і підпорядкований виконавчому комітетові та міському голові. У своїй діяльності департамент керується Конституцією України, Законами України та іншими рішеннями Верховної Ради України, Указами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями міської ради та виконкому, розпорядженнями міського голови, а також Положенням.

Основним завданням департаменту є реалізація повноважень виконавчих органів міської ради в сфері соціально - економічного розвитку міста, визначених Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та іншими нормативними актами.