Новини та оголошення

30 Березня, 2021 р., 16:42
З метою здійснення охорони середовищ існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин, у період з 1 квітня по 15 червня щорічно встановлюється період тиші.
30 Березня, 2021 р., 12:45
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів», протягом квітня-травня 2021 року триватиме щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».
30 Березня, 2021 р., 11:00
Осінню та весною особливо актуальними стають питання щодо спалювання сухої рослинності, загорянь природних територій, димового забруднення населених пунктів, яке створюють самі ж мешканці. Проблема, насправді, є актуальною протягом всього року та потребує розгляду з екологічної та юридичної точок зору.