Новини та оголошення

З 1 квітня по 15 червня в Україні встановлюється «сезон тиші», зокрема, в лісах та природно-заповідному фонді.

З метою здійснення охорони середовищ існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин, у період з 1 квітня по 15 червня щорічно встановлюється період тиші.

16:42:14 30.03.2021

У квітні розпочинається акція «За чисте довкілля»

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів», протягом квітня-травня 2021 року триватиме щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

12:45:32 30.03.2021

Чим шкідливе спалювання сухої рослинності та відходів? Алгоритм притягнення до відповідальності.

Осінню та весною особливо актуальними стають питання щодо спалювання сухої рослинності, загорянь природних територій, димового забруднення населених пунктів, яке створюють самі ж мешканці. Проблема, насправді, є актуальною протягом всього року та потребує розгляду з екологічної та юридичної точок зору.

11:00:33 30.03.2021