Стрічка новин

02 Жовтня, 2020 р., 10:12
І знову осінь...
23 Вересня, 2020 р., 08:02
Незважаючи на усі виклики сьогодення, життя освітянської родини Рудківської ОТГ не буває нудним.
11 Вересня, 2020 р., 10:04
Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). У збірнику є нормативно-правові акти, якими потрібно керуватися при роботі у закладах загальної середньої освіти. Також збірник містить рекомендації щодо впровадження змішаного навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти.
01 Вересня, 2020 р., 10:11
Дорога наша освітянська родино!!! Щиро вітамо всіх з традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань. Цогоріч це свято особливе, після тривалого карантину ми засумували один за одним, за гамірними коридорами, за просторими кабінетами.Ми оцінили важливість живого спілкування,важливість рідного колективу. Сьогодні у перший день осені ми радіємо і дякуємо Богу за можливість збагачуватися вміннями, розкривати таланти.Тож нехай першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом!!!
28 Серпня, 2020 р., 10:14
У Рудківській ОТГ відбулась серпнева конференція у форматі дискусійної зали на тему: "Освіта в умовах пандемії"! З вітальним словом до освітян звернувся Рудківський міський голова І.М. Лозинський, який побажав педагогам творчої наснаги, нових здобутків і перемог у новому непростому навчальному році. Режим роботи, забезпечення освітнього процесу в 2020-2021 н. р. в закладах освіти громади в умовах карантинних обмежень окреслила начальниця відділу освіти, молоді та спорту Ю. В. Брийовська, яка особливу увагу приділила забезпеченню безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу. Важливі фінансові питання були обговорені з начальниця відділу фінансів, обліку та звітності - В.З. Урбанович. Бажаємо міцного здоров’я, терпеливості та хай цей навчальний рік буде продуктивним для у сіх нас!
26 Серпня, 2020 р., 10:16
Усі навчальні заклади Рудківської ОТГ готові до роботи в умовах адаптивного карантину!!! Відбувся об'їзд шкіл, в ході перевірки увага приділялась питанням готовності роботи в умовах карантинних обмежень, облаштування перших класів, відповідно до вимог НУШ. Рудківської міська рада забезпечила усіх працівників навчальних закладів засобами індивідуального захисту, а саме: багаторазовими масками, антисептиками, пірометрами та миючими засобами.
03 Серпня, 2020 р., 10:22
Наші дитсадки знову відкрили двері для малечі.
23 Липня, 2020 р., 10:25
Готуємось до відкриття ЗДО!
14 Липня, 2020 р., 10:28
Сьогодні будуть розміщені результати єдиного вступного іспиту з іноземних мов.