Стрічка новин

14 Квітня, 2021 р., 12:27
Однією з умов якісного інклюзивного навчання у школах є наявність підготовлених педагогів та асистентів вчителів. Інклюзивно-ресурсні центри користуються довірою батьків дітей з особливими освітніми потребами, втім потребують методичної підтримки та посилення співпраці зі школами, а чітка гармонізована співпраця між сторонами: ІРЦ – батьки – школа є чи не найважливішим чинником, який зможе суттєво посилити якість інклюзивного навчання у школах України.
30 Березня, 2021 р., 15:47
Навчальні програми, за якими діти навчаються очно у школах, планують пристосувати до змішаного та віддаленого навчання, аби досягти найбільшого ефекту засвоєння. Відповідний проект «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання» прописано у Програмі розвитку освіти Львівської області на 2021–2025 роки.
19 Березня, 2021 р., 12:29
   Учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році.
19 Березня, 2021 р., 09:36
  Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності педагогів. Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу.
18 Березня, 2021 р., 15:00
  Сьогодні, 18 лютого 2021 року, у приміщенні Народного дому м. Рудки відбулася робоча нарада начальниці відділу освіти Юлії Брийовської з керівниками закладів освіти, їх заступниками та директорами ЗДО.