( Сайт працює в режимі редагування)

Стрічка новин

22 Січня, 2021 р., 16:11
 21.01.2021 року відбулась нарада із директорами навчальних закладів Рудківської міської ради. Нараду розпочав заступник з гуманітарних питань Р.Біндас., який познайомився з керівниками закладів та побажав плідної співпраці. Питання харчування, закупівля засобів першої необхідності та інші питання фінансового характеру, були обговорені з начальником фінансового відділу В.Урбанович. Під час наради, керівник відділу освіти Ю. Брийовська, визначила основні вектори діяльності на 2021рік, обговорено роботу закладів в умовах адаптивного карантину та проаналізовано питання, які потребують першочергового вирішення. Заступник начальника відділу освіти. А. Шманько, наголосив щодо замовлення документів про освіту.
22 Січня, 2021 р., 12:14
  З 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236.
09 Січня, 2021 р., 20:58
  За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.
02 Жовтня, 2020 р., 10:12
І знову осінь...
23 Вересня, 2020 р., 08:02
Незважаючи на усі виклики сьогодення, життя освітянської родини Рудківської ОТГ не буває нудним.
11 Вересня, 2020 р., 10:04
Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). У збірнику є нормативно-правові акти, якими потрібно керуватися при роботі у закладах загальної середньої освіти. Також збірник містить рекомендації щодо впровадження змішаного навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти.
01 Вересня, 2020 р., 10:11
Дорога наша освітянська родино!!! Щиро вітамо всіх з традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань. Цогоріч це свято особливе, після тривалого карантину ми засумували один за одним, за гамірними коридорами, за просторими кабінетами.Ми оцінили важливість живого спілкування,важливість рідного колективу. Сьогодні у перший день осені ми радіємо і дякуємо Богу за можливість збагачуватися вміннями, розкривати таланти.Тож нехай першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом!!!
28 Серпня, 2020 р., 10:14
У Рудківській ОТГ відбулась серпнева конференція у форматі дискусійної зали на тему: "Освіта в умовах пандемії"! З вітальним словом до освітян звернувся Рудківський міський голова І.М. Лозинський, який побажав педагогам творчої наснаги, нових здобутків і перемог у новому непростому навчальному році. Режим роботи, забезпечення освітнього процесу в 2020-2021 н. р. в закладах освіти громади в умовах карантинних обмежень окреслила начальниця відділу освіти, молоді та спорту Ю. В. Брийовська, яка особливу увагу приділила забезпеченню безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу. Важливі фінансові питання були обговорені з начальниця відділу фінансів, обліку та звітності - В.З. Урбанович. Бажаємо міцного здоров’я, терпеливості та хай цей навчальний рік буде продуктивним для у сіх нас!