Стрічка новин

04 Березня, 2021 р., 11:50
Спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XV Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України.
11 Лютого, 2021 р., 18:06
  10.02.2021р серед педагогічної спільноти Рудківської територіальної громади вирувала математична заметіль!
22 Січня, 2021 р., 16:11
 21.01.2021 року відбулась нарада із директорами навчальних закладів Рудківської міської ради. Нараду розпочав заступник з гуманітарних питань Р.Біндас., який познайомився з керівниками закладів та побажав плідної співпраці. Питання харчування, закупівля засобів першої необхідності та інші питання фінансового характеру, були обговорені з начальником фінансового відділу В.Урбанович. Під час наради, керівник відділу освіти Ю. Брийовська, визначила основні вектори діяльності на 2021рік, обговорено роботу закладів в умовах адаптивного карантину та проаналізовано питання, які потребують першочергового вирішення. Заступник начальника відділу освіти. А. Шманько, наголосив щодо замовлення документів про освіту.