Дата: 11.02.2021 18:06

Фото без опису10.02.2021р серед педагогічної спільноти Рудківської територіальної громади вирувала математична заметіль!

Вчителі математики відвідали онлайн-дискусію "Підготовка до ЗНО.Секрети успіху."Своїми секретами та рецептами ділилась учитель математики ОЗ"Рудківська СЗШ І-ІІІ ст.ім. Володимира Жеребного"Хміль О.Б..Багаторічний досвід роботи вчителя,майстерність та системність роботи під час вивчення математики стали, передусім ,головною мотивацією для випускників школи при виборі професії та висого результату ЗНО.Оксана Богданівна представила власний алгоритм підготовки до ЗНО,презентувала цікаві проекти та моделі уроків,які дають глибинні знання, формують вміння критично мислити,аналізувати та досліджувати.Вчитель сформува

ла власний доробок з даної проблеми

та помістила його на професійному блозі "Математичний порадник"

Наступним кроком формування математичних компетентностей ,який є актуальним та ефективним сьогодні в освітньому процесі це-STEAM -освіта.Вчитель математики ОЗ"Рудківська СЗШ І-ІІІ ст.ім. Володимира Жеребного"Сімченко С.О.поділився досвідом успішної участі у проектах"Стартап очима дітей",Lego WeDo-2.O"Участь у таких проектах-це іє розширення освітнього простору дитини.Адже переможці зараз навчаються у викладачів "Лвівської політехніки".

Також учасники обговорили переваги впровадження математичного профілю.

Матеріали поміщено на платформі

Дякую нашим доповідачам та учасникам!Нас -24!