14 Жовтня, 2020 р., 09:00
  Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Цей день зібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу.
02 Жовтня, 2020 р., 16:00
Шановні працівники освіти, дорогі наші учителі!
30 Вересня, 2020 р., 10:00
Шановні бібліотекарі!
27 Вересня, 2020 р., 15:36
Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти Рудківської громади!
21 Вересня, 2020 р., 17:07
Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. Свято відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН. ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню. Припинення війни сприяє оздоровленню міжнародних взаємин на вищому рівні і звернення світової спільноти до таких цінностей як людське життя, мир тощо.
24 Серпня, 2020 р., 15:34
 Щиро вітаю вас з Днем державного прапора і Днем Незалежності України!
21 Серпня, 2020 р., 11:55
Шановні жителі Рудківської об’єднаної територіальної громади!
21 Червня, 2020 р., 15:24
Всіх медичних працівників вітаємо з Днем медика, так як ви, як ніхто, заслуговуєте самих теплих побажань і щирих слів подяки. Нам залишається тільки здогадуватися, звідки ви берете стільки сил, щоб допомагати людям справлятися з їх недугами, долати перешкоди в боротьбі за здоров’я, підтримувати в них позитивний дух. Низький вам уклін, шановні медики, за вашу щогодинну корисну працю!
17 Квітня, 2020 р., 15:27
Шановні Рудківчани, жителі Рудківської об'єднаної територіальної громади!
07 Грудня, 2019 р., 15:30
Шановні депутати та працівники Рудківської об’єднаної територіальної громади!