Рудківська міська рада

Львівська область, Самбірський район

Привітання

Всіх медичних працівників  вітаємо з Днем медика, так як ви, як ніхто, заслуговуєте самих теплих побажань і щирих слів подяки. Нам залишається тільки здогадуватися, звідки ви берете стільки сил, щоб допомагати людям справлятися з їх недугами, долати перешкоди в боротьбі за здоров’я, підтримувати в них позитивний дух. Низький вам уклін, шановні медики, за вашу щогодинну корисну працю!

З повагою Рудківський міський голова                                                                               І. Лозинський

 

Шановні Рудківчани, жителі Рудківської об'єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаємо Вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Великдень - це свято любові та відродження, символ нашого спасіння.

У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю,

просимо Всевишнього дарувати щастя та впевненість у майбутньому.

Свято Великодня спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними

цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою.

Зичу, щоб Божа благодать ніколи не покидала Вас та Ваші родини.

Нехай Господь дарує мир та злагоду!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою Рудківський міський голова                                                                                         І.Лозинський

 

 

Шановні депутати та працівники Рудківської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої молодої громади. Від щирого серця бажаю вcім здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та ідтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

З повагою                                 міський голова     І.Лозинський

 

 

 

 

Привітання міського голови з Днем працівників освіти

Шановні освітяни!

Щиро вітаю з Днем працівників освіти шкільних вчителів, вихователів, викладачів навчальних закладів, усіх, хто причетний до освітянської галузі, дає світло знань і багатство духу нашим дітям. Ви робите наш світ кращим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток.

До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє. Фактично саме ви відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашого міста і нашої України.

Я від усього серця вітаю всіх вас з цим чудовим святом! Зичу міцного здоров’я, нескінченної любові учнів, терпіння і віри. Нехай Бог завжди допомагає вам у вашій нелегкій, але такій благородній праці. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

З повагою

Рудківській міський голова                                                                                                Іван Лозинський

 

Привітання міського голови з Днем державного прапора та Днем незалежності!

Щиро вітаю вас з Днем державного прапора і Днем Незалежності України!

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців.  Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію. Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.

Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни! Бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни!

Зі святом вас, дорогі українці!

З повагою

Рудківській міський голова                                                                                                Іван Лозинський

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора