Стрічка новин

30 Березня, 2021 р., 15:47
Навчальні програми, за якими діти навчаються очно у школах, планують пристосувати до змішаного та віддаленого навчання, аби досягти найбільшого ефекту засвоєння. Відповідний проект «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання» прописано у Програмі розвитку освіти Львівської області на 2021–2025 роки.
19 Березня, 2021 р., 12:29
   Учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році.
19 Березня, 2021 р., 09:36
  Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності педагогів. Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу.
18 Березня, 2021 р., 15:00
  Сьогодні, 18 лютого 2021 року, у приміщенні Народного дому м. Рудки відбулася робоча нарада начальниці відділу освіти Юлії Брийовської з керівниками закладів освіти, їх заступниками та директорами ЗДО.
04 Березня, 2021 р., 11:50
Спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XV Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України.