Стрічка новин

14 Липня, 2020 р., 10:28
Сьогодні будуть розміщені результати єдиного вступного іспиту з іноземних мов.
29 Травня, 2020 р., 10:32
Сьогодні у закладах нашої громади лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! А це наші спогади цього незвичного року…
03 Вересня, 2018 р., 14:30
7 вересня 2018 року о 13.00 год. відбудеться легкоатлетичний пробіг вулицями м. Рудки, присвячений Дню фізичної культури та Дню пам'яті героїв-захисників незалежної України. Збір учасників о 12.30 год. біля Народного дому. Запрошуються усі бажаючі.
18 Липня, 2018 р., 14:29
Відділ освіти, молоді та спорту повідомляє, що 22 липня о 15.00 год. в приміщення Народного дому м. Рудки відбудеться відкритий турнір з шахів серед команд Руківської ОТГ та Самбірського району, присвячений Дню шахів в Україні. Запрошуються всі бажаючі.