Стрічка новин

Усі навчальні заклади Рудківської ОТГ готові до роботи в умовах адаптивного карантину!!! Відбувся об'їзд шкіл, в ході перевірки увага приділялась питанням готовності роботи в умовах карантинних обмежень, облаштування перших класів, відповідно до вимог НУШ. Рудківської міська рада забезпечила усіх працівників навчальних закладів засобами індивідуального захисту, а саме: багаторазовими масками, антисептиками, пірометрами та миючими засобами.

10:16:55 26.08.2020

Сьогодні у закладах нашої громади лунають «останні дзвоники»

Сьогодні у закладах нашої громади лунають «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Щасти вам у всьому! А це наші спогади цього незвичного року…

10:32:43 29.05.2020

Легкоатлетичний пробіг вулицями м. Рудки

7 вересня 2018 року о 13.00 год. відбудеться легкоатлетичний пробіг вулицями м. Рудки, присвячений Дню фізичної культури та Дню пам'яті героїв-захисників незалежної України. Збір учасників о 12.30 год. біля Народного дому. Запрошуються усі бажаючі.

14:30:34 03.09.2018