Готуємось до відкриття ЗДО!

Дата: 23.07.2020 10:25

Фото без описуГотуємось до відкриття ЗДО!

22.07.2020 р. відбулася нарада директорів закладів дошкільної освіти Рудківської ОТГ Начальник відділу освіти, молоді та спору Юлія Брийовська розповіла присутнім про план роботи в умовах карантину та якими документами регламентується виконання санітарно-епідемічних вимог. Також обговорили ряд важливих питань з медичними працівниками даних закладів. Практичні поради надав педагогам Ярослав Катинський, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Самбірського районного управління Держпродспоживслужби.