"Освіта в умовах пандемії"!

Дата: 28.08.2020 10:14

У Рудківській ОТГ відбулась серпнева конференція у форматі дискусійної зали на тему: "Освіта в умовах пандемії"! З вітальним словом до освітян звернувся Рудківський міський голова І.М. Лозинський, який побажав педагогам творчої наснаги, нових здобутків і перемог у новому непростому навчальному році. Режим роботи, забезпечення освітнього процесу в 2020-2021 н. р. в закладах освіти громади в умовах карантинних обмежень окреслила начальниця відділу освіти, молоді та спорту Ю. В. Брийовська, яка особливу увагу приділила забезпеченню безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу. Важливі фінансові питання були обговорені з начальниця відділу фінансів, обліку та звітності - В.З. Урбанович. Бажаємо міцного здоров’я, терпеливості та хай цей навчальний рік буде продуктивним для у сіх нас!