Атестаційна комісія ІІ рівня відділу освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради провела атестацію.

Дата: 05.04.2021 18:00

У зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів у Львівській області засідання атестаційної комісії відбувалось без присутності педагогічних працівників.Представляли атестуючих керівники закладів освіти. Цьогоріч атестувалися 53 педагогічних працівники та 9 керівних кадрів закладів освіти. Рішення на відповідність займаній посаді ухвалено:

3 - керівникам ЗЗСО, 3 - заступникам з НВР та 3 -директорам ЗДО. У спілкуванні з членами атестаційної комісії керівники, які атестувалися, висловили своє бачення подальшого розвитку закладів освіти, якими керують.

За результатами атестації:

встановлено:

• «11 тарифний розряд» - 2 педагогічним працівникам;

присвоєно:

• кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» - 5 педагогічним працівникам;

• кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 10 педагогічним працівникам;

• педагогічне звання «старший учитель» - 11 педагогічним працівникам;

атестовано:

• на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 36 педагогічних працівників;

• на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 11педагогічних працівників;

• на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню « учитель- методист» - 3 педагогічних працівників.

Голова атестаційної комісії Юлія Брийовська подякувала педагогам за плідну та результативну працю.

Вітаємо педагогічних працівників з успішним проходженням атестації. Творчих здобутків Вам у подальшій професійній діяльності!