Перші кроки молодіжної ради Рудківської ОТГ

Дата: 24.01.2020 09:41

Фото без опису  23 січня 2020 року відбулося перше організаційне засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті Рудківської міської ради. Насправді, очікувалась більша активність молодих людей, які часто нарікають на брак уваги до проблем молоді. Проте, роботу розпочали.

Обрано Голову Молодіжної ради – студентку І курсу Львівського національного університету «Львівська політехніка» Кузбит Соломію та її заступника спеціаліста відділу культури Рудківської міської ради Оліярник Лілію.

Кожен з присутніх висловив свою думку щодо завдань молодіжної ради . На наступному засіданні Ради, що відбудеться наступного тижня, на порядку денному затвердження плану роботи на 2020 рік, розгляд пропозицій щодо проектної діяльності та заходів для молоді. Заплановано висвітлювати роботу Молодіжної ради в facebook та Instagram.Підготовку до створення молодіжної Інтернет - спільноти доручили студенту Львівської Політехніки Шимчаку Івану.

Моложіна рада відкрита для для нових ідей та пропозицій.