КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ. ПРОДАЖ.

Дата: 08.10.2020 12:00

Фото без описуКОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ. ПРОДАЖ.

Комплекс будівель колишнього цегельного заводу (право власності)

Земельна ділянка (довгострокова оренда з правом викупу).

ВИРОБНИЧІ БУДІВЛІ КОЛИШНЬОГО ЦЕГЕЛЬНОГО ЗАВОДУ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Ціна об’єкту - 99 000 доларів США !!!

Розташування - промисловий район м. Рудки (Самбірський р-н, Львівська обл.).

Відстань до Львова – 40 км. Відстань до найближчих прикордонних пунктів пропуску:  Рудки – Мостиська - 35 км.; Рудки – Шегині - 49 км.; Рудки – Чоп - 228 км.

Доїзд до території по асфальтовій дорозі. Розташування поруч із залізничною станцією, наявна зареєстрована адреса на залізниці. Земельна ділянка (довгострокова оренда з правом викупу).

Площа ділянки – 5,75 га; площа водойм, розташованих на ділянці, – 1,3 га.

Комплекс будівель включає в себе: Виробничий корпус (площа - 2429,6 кв.м.), Глиносховище (площа - 1007,2 кв.м.); висота – 12 м. Виробничий корпус висотою 2 поверхи. Перший поверх - цех, склади, котельня і т.ін. Другий поверх - офісні приміщення. Висота основних приміщень: 2,5 м. - площа 310 м.кв. > 4 м. - площа 72 м.кв.; > 4,5 м. - площа 342 м.кв.; > 6,5 м. - площа 576 м.кв.; > 7 м. - площа 800 м.кв.; > 9 м. - площа 324 м.кв.;

Забезпечення інженерними комунікаціями: Електроенергія: Користування трансформаторною підстанцією. > Потужність вітки -50-70 кВА (з можливістю нарощення). > Потужність підстанції - 250 кВА. Опалення: котел КВ-063БТ (дрова і/або тирса).

Водопостачання: власна свердловина (глибина ≈ 15 м). Можливе підключення до існуючого водопроводу, розташованого по межі земельної ділянки – вул. Залізнична. При потребі забір води частково може відбуватись з наявних на ділянці водойм.

Газопостачання: Можливе підключення до існуючого газопроводу середнього тиску, розташованого по межі земельної ділянки – вул. Залізнична. Каналізація: Перший та другий поверхи виробничого корпусу каналізовані.

Контакт (представник власника): + 38 067 896 33 10 + 38 097 886 44 80