Запрошуємо взяти участь у навчальному семінарі щодо Конкурсу проєктів регіонального розвитку на 2021 рік

Дата: 22.03.2021 11:00

24 березня об 11.00 Департаментом економічної політики облдержадміністрації буде проведено навчальний семінар щодо умов проведення Конкурсу проєктів регіонального розвитку на 2021 рік. Семінар буде проводитися онлайн через додаток «Zoom».

Запрошуємо усіх зацікавлених та відповідальних за підготовку проєктних заявок осіб долучитися до участі у вказаному семінарі, під час якого будуть висвітлені такі питання:

• основні умови конкурсу
  • пріоритетні напрями на 2021 рік
  • етапи подання проєктів
  • механізм реєстрації проєктів на онлайн-платформі
  • перелік необхідних документів
  • форма реєстраційної картки та проєктної заявки
  • критерії оцінювання
  • дорожня карта реалізації проєктів
  • контактні дані відповідальних за реалізацію конкурсу осіб

Подати заявку на участь у навчальному семінарі можливо через форму за посиланням: https://forms.gle/xXfKadN4mhfhEx2p7

При заповненні форми необхідно перевірити правильність написання електронної пошти. На неї буде надіслано повідомлення з посиланням для входу на платформу Zoom (напередодні семінару).

Прийом заявок триватиме з 26 березня до 26 квітня включно.

Конкурс проєктів регіонального розвитку проводитиметься вперше в рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки. Цьогоріч на його реалізацію з обласного бюджету затверджено 50 млн грн. Конкурс за напрямом «Реалізація стратегічних (розвиткових) об’єктів» проводиться також вперше.

Залежно від того, по якому напряму Конкурсу подається проєкт, його учасниками можуть стати органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, сільські, селищні, міські ради, обласні заклади та установи тощо.