Дата: 26.11.2018 15:28

Сьогодні в Рудківській міській раді учасники конкурсу "Сортуй сміття для життя без сміття", який проводився в рамках реалізації українсько - польського проекту "Створюємо сучасну європейську систему поводження з відходами в Рудківській ОТГ" отримували призи та нагороди від Фонду міжнародної солідарності (РП). 35 учнів навчальних закладів м.Рудки, сіл Підгайчики, Чайковичі, Рудківської музичної школи у своїх творчих роботах змалювали мрію про впорядковані вулиці і сквери, застерігали від бездумного засмічення території побутовими відходами, підкреслювали значення сортування сміття для екології. Завдання дорослих підтримати своїх дітей в їх мріях про чисте довкілля.

Переможців 6.

І місце - №20 (відеоролик+твір-роздум) Іванчак Світлана та її сестричка (Чайковицька школа);

ІІ - №4 - "Зроби правильний вибір"- Хім'як Діана (Дитяча музична школа) та № 21 - "Життя без сміття"- Кузбит Андріана (Дитяча музична школа)

ІІІ - №27 - "Екологічна казка" - Дарина Антонюк (Рудківська гімназія), №12- "Ми зробимо нашу країну чистою" - Козоріз Андріана (Підгайчиківська школа), №3 - малюнок "Життя без сміття" - Денис Бешлей (Дитяча музична школа).