27 річниця незалежності України та Свято міста Рудки

Дата: 13.08.2018 17:00

Шановні підФото без описуприємці, керівники установ, організацій жителі міста Рудок та Рудківської ОТГ!

24 серпня 2018 року ми всі разом відзначатимемо 27 річницю незалежності України та Свято міста Рудок (виповнюється 546 рік від першої письмової згадки про Рудки). Звертаємося до Вас з проханням – організуйте належне прибирання прилеглої до Ваших підприємств і Ваших домівок території, впорядкуйте зелені газони і квітники, оформіть вітрини магазинів та будівлі. Адже до Рудок та інших населених пунктів Рудківської ОТГ в цей день прибуде багато гостей. Важливо, щоб у них залишилося хороше враження! Важливо, щоб прогулянки рідним містом, селом , а особливо в святкові дні, приносили мешканцям і гостям велике задоволення. За довідками та з питаннями звертайтися в міську раду або за телефоном 45-232, 45-235, 45-659.

З повагою виконавчий комітет Рудківської міської ради