12 вересня 2018 року в Народному домі м.Рудки відбулася зустріч представників ГО «Європейський діалог» (Львів) з питання формування Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ.

Дата: 13.09.2018 09:34

За результатами конкурсу Рудківська міська рада отримала змогу брати участь в проекті «Підтримка реформ місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що співфінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща і реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща). Термін реалізації проекту липень 2018- червень 2019 року. Проект передбачає розробку Концепції стратегії розвитку для 20 громад в 5 областях України 12 вересня 2018 року в Народному домі м.Рудки відбулася зустріч представників ГО «Європейський діалог» (Львів) Олександра Софія, Ігоря Шимківа, Миколи Крата , представника громадської організації «Фонд розвитку місцевої демократії» (Республіки Польща ) Пшемислава Фенриха з питання формування Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ. Були представлені цікаві матеріали для обговорення з присутніми на зустрічі активними представниками рудківської громади, міським головою І.Лозинським , депутатом обласної ради В.Шведою, депутатами та членами виконкому Рудківської міської ради, працівниками ради. В даний час важливо провести глибокий аналіз економічної, екологічної, соціальної ситуації в Рудківській ОТГ, щоб визначити перспективу розвитку, можливі шляхи подолання депресивності території .