14 вересня 2018 року об 11.00 в Народном у домі м.Рудки відбудеться засідання по формуванню Громадського бюджету Рудківської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 13.09.2018 09:46

Фото без опису                              Фото без опису

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ РУДКІВСЬКОЇ ОТГ

ЗРОБИМО НАШЕ МІСТО І НАШІ СЕЛА КРАЩИМИ!

14 вересня 2018 року об 11.00 в Народном у домі м.Рудки (пл.Відродження, №22) відбудеться засідання по формуванню Громадського бюджету Рудківської об’єднаної територіальної громади. Запрошуємо всіх небайдужих громадян. Громадський бюджет дозволяє мешканцю міста Рудки та населених пунктів Рудківської ОТГ взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя . Активні громадяни зможуть подавати свої проекти, голосувати за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста.