Дата: 26.09.2018 09:31

В суботу 22.09.2018 року в селі Чайковичі відбувся футбольний турнір в честь 80 річчя Мазура Ореста Михайловича. Ветерани футболу м.Самбора і ветерани збірної Рудківської ОТГ привітали ювіляра і зіграли матч між собою. Незважаючи на погоду футболісти показали свою майстерність. Гра закінчилась з рахунком 1:0 на користь збірної ОТГ. Голова Лозинський Іван Михайлович нагородив ювіляра і команди грамотами і кубками. Почесними гостями свята були ветерани, вчителі фізкультури, вихованці і родина Мазура О.М.