Дата: 16.09.2018 12:25

14 вересня 2018 року у приміщенні Рудківської міської ради відбувся земельний аукціон, на якому продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 25,5089 га, що розташована на території Рудківської ОТГ в с. Чайковичі (в межах населеного пункту) терміном на 20 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Переможець торгів - ТОВ «ЗАХІД- АГРО МХП». Розмір річної плати за користування земельною ділянкою за результатами торгів становить 87469,65 грн., яку переможець сплачуватиме щорічно до бюджету Рудківської міської ради (ОТГ).