Дата: 03.12.2018 09:27

20 листопада о 24:00 в Рудківській об’єднаній територіальній громаді завершилося офлайн-, онлайн -голосування за проекти громадського бюджету . В голосуванні взяло участь 2571 особа. Враховуючи результати голосування на сайті Рудківської міської ради (по кількості голосів в розділі Громадський бюджет), цьогорічними переможцями стали 6 проектів - 4 великих і 2 малих проекти. Після затвердження депутатами на сесії Рудківської міської рад бюджету на 2019 рік, остаточно буде прийняте рішення про фінансування проектів громадського бюджету.

Великі проекти (вартість від 10 до 50,0 тис. грн):

«Юним артистам – якісні костюми», вартість 50,0 тис. грн. (проголосувало 572 особи).

«Придбання економних електричних обігрівальних приладів для закладів культури» , вартість 32 375 грн. (проголосувало 480 осіб).

«Облаштування спортивного майданчика для дозвілля молоді на території Рудківської гімназії», вартість 23,538 тис. грн. ( проголосувало 390 особи).

«Мультимедійна система (проектор та екран) для ДНЗ», вартість 25,0 тис. грн. ( проголосувало 182 особи).

Малі проекти (вартість від 3 до 9 тис. грн.)

«Придбання портативної акустичної системи», вартість 7 800 грн. (проголосувало 677 осіб).

«Поточний ремонт боковин поруччя пішохідного містка через річку Вишенька з пл. Відродження до вул. Набережної у м. Рудки» , вартість 8 900грн. (проголосувало 214 осіб)