( Сайт працює в режимі редагування)

Дата: 17.12.2018 12:02

18 грудня 2018 року об 11 год. в приміщенні Рудківської міської ради відбудеться третя робоча зустріч працівників міської ради, виконуючих обов’язки старост, депутатів, активних підприємців, зацікавлених громадян для обговорення Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ при активній допомозі представників ГО «Європейський діалог» (Львів) та представника Республіки Польща. Якщо Вас турбує майбутнє Рудківської ОТГ, приходьте і запропонуйте свої рішення проблем та своє бачення розвитку нашої території .