06 лютого 2019 року в приміщення Рудківської міської ради об 11.00 год відбудеться четверта робоча зустріч для обговорення Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ.

Дата: 04.02.2019 18:21

06 лютого 2019 року запрошуємо всіх зацікавлених жителів Рудківської ОТГ в приміщення Рудківської міської ради на 11.00 год. для участі в четвертій робочій зустрічі працівників міської ради, виконуючих обов’язки старост, депутатів, активних підприємців, небайдужих громадян для обговорення Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ при активній допомозі представників ГО «Європейський діалог» (Львів) Якщо Вас турбує майбутнє Рудківської ОТГ, приходьте і запропонуйте свої рішення проблем нашої території та своє бачення розвитку.