Обговорення стратегії розвитку Рудківської ОТГ

Дата: 20.03.2019 11:40

Фото без опису                                Фото без опису

Підготовка стратегії розвитку Рудківської об’єднаної громади вступає у свій завершальний етап . 20 березня 2019 року з 15.00 год .в приміщенні Рудківської міської ради відбулася п’ята робоча зустріч працівників міської ради, виконуючих обов’язки старост, депутатів, активних підприємців, зацікавлених громадян щодо обговорення концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ на 2019-2027 роки при активній допомозі представника ГО «Європейський діалог» (Львів) Крата Миколи.

З робочими матеріалами щодо формування концепції стратегії Рудківської ОТГ можна ознайомитися на офіційному сайті Рудківської міської ради https://rudkivska-gromada.gov.ua/ у розділі «Стратегічне планування», в приміщенні ради на стенді "Рада інформує".

Запрошуємо всіх, кому не байдуже майбутнє нашої громади, взяти участь в обговоренні проектів, які будуть внесені у план реалізації стратегії на 2019-2023 роки.