21 березня 2019 року відбудеться п'ята зустріч працівників міської ради для обговорення концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ на 2019-2027 рр.

Дата: 20.03.2019 11:40

Підготовка стратегії розвитку Рудківської об’єднаної громади вступає у свій завершальний етап 21березня 2019 року в 15.00 год .в приміщенні Рудківської міської ради відбудеться п’ята робоча зустріч працівників міської ради, виконуючих обов’язки старост, депутатів, активних підприємців, зацікавлених громадян для обговорення концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ на 2019-2027 роки при активній допомозі представника ГО «Європейський діалог» (Львів) Крата Миколи.

З робочими матеріалами щодо формування концепції стратегії Рудківської ОТГ можна ознайомитися на офіційному сайті Рудківської міської ради https://rudkivska-gromada.gov.ua/ у розділі «Стратегічне планування» .

Запрошуємо всіх, кому не байдуже майбутнє нашої громади, взяти участь в обговоренні проектів, які будуть внесені у план реалізації стратегії на 2019-2021 роки.