Дата: 09.04.2019 15:13

Сьогодні 09.04.2019р. Рудківську міську раду відвідала делегація гміни Фредрополь (Республіка Польща), яку очолив вуйт Маріуш Снєжек.

В ході зустрічі були обговорені плани співпраці між гміною Фредрополь (Республіка Польща) і Рудківською міською радою на 2019 рік. Рудківський міський голова І.Лозинський і вуйт гміни Фредрополь Маріуш Снєжек висловили сподівання, що спільний проект «Польсько-українська культурно-кулінарна інспірація», поданий на конкурс по Програмі Європейського Союзу Польща-Білорусь-Україна, отримає перемогу і дасть можливість обміну досвідом і надбаннями двох територій.

Подальшу спільну роботу планують у галузі освіти, культури, спорту та туризму. Міський голова І.Лозинський подякував гостям за якісну та активну співпрацю. За словами вуйта Маріуша Снєжека, Польща зацікавлена реалізувати спільні культурно-науково-суспільні проекти.