A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

12 червня 2019 року в приміщенні Рудківської міської ради відбулася підсумкова робоча зустріч працівників міської ради, виконуючих обов’язки старост, депутатів, зацікавлених громадян для формування Стратегії розвитку Рудківської ОТГ

Дата: 13.06.2019 09:42
Кількість переглядів: 584

         

12 червня 2019 року в приміщенні Рудківської міської ради відбулася підсумкова робоча зустріч працівників міської ради, виконуючих обов’язки старост, депутатів, зацікавлених громадян для формування Стратегії розвитку Рудківської ОТГ при активній допомозі представника ГО «Європейський діалог» (Львів) Миколи Крата. Присутні обговорили план реалізації стратегії на період 2019-2023 роки та визначили перелік основних проектів, які будуть втілюватися в Рудківській ОТГ.

На офіційному сайті Рудківської міської ради у розділі «Стратегічне планування» розміщено проект «Стратегія Сталого розвитку Рудківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки». Просимо ознайомитися з проектом та надсилати в Рудківську міську раду на е-пошту rudkyrada@ukr.net свої зауваження з обов’язковою приміткою «Зауваження до Стратегії Рудківської ОТГ».

Обговорення проекту стратегії триватиме до 31 липня 2019 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень