Дата: 02.07.2019 20:10

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА (ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ) КНП «РУДКІВСЬКА ЛІКАРНЯ» РУДКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________

У відповідності до вимог Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 та на виконання розпорядження Рудківського міського голови № 28(04-01) від 02.07.2019 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (головного лікаря) КНП «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області», розпочато формування складу конкурсної комісії у кількості 6 - ти осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять: - представники Рудківської міської ради в кількості 2-х осіб; - представники трудового колективу КНП «Рудківська лікарня», обрані на загальних зборах трудового колективу в кількості 2-х осіб;

- представники громадської ради при виконавчому комітеті Рудківської міської ради або делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (з умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу), в кількості 2-х осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

• накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

• наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Рудківської міської ради протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Рудківської міської ради, - до 17.07.2019р.