Дата: 26.08.2019 11:04

В суботу, 24 серпня, у Рудках пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Незалежності України та Дню міста. В цей день рудківчани, а також іноземні гості міста - делегації з партнерських міст міста Рудки – Фредрополя та Радимна (Польща) великою родиною відзначили одне з найважливіших свят нашої країни. Рудківський міський голова Іван Лозинський привітав усіх зі святом та нагородив активних мешканців нашої громади подяками і подарунками. Найкращі мистецькі колективи та окремі виконавці Народного дому м. Рудки, Рудківської дитячої музичної школи, вокальної студії «Смайл» та спортивно-бального клубу «Фантазія» (м. Самбір) подарували присутнім святковий концерт. Завершились святкування веселими танцями з гуртом «Джерело».