A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Засідання комісії з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізації трудових відносин з найманими працівниками при Рудківській міській раді «13» вересня 2019 року

Дата: 13.09.2019 11:53
Кількість переглядів: 532

ПРОТОКОЛ №5

засідання комісії з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізації трудових відносин з найманими працівниками при Рудківській міській раді «13» вересня 2019 року м. Рудки

Присутні:

Біндас Роман Романович – голова комісії;                                          

Лей Оксана Володимирівна – член комісії;

Лазоряк Зоряна Ярославівна – член комісії;

Вавшкевич Людмила Григорівна – член комісії.

Запрошені:

13.09.2019 року на засідання запрошено платників акцизного податку, з них з’явилися шестеро:

Литвин Ореста Осипівна (ПМП «Ліля») (м. Рудки);                                     

Гриник Степан Васильович (ККВП «Вишня») (м. Рудки);

Томашівська Галина Ярославівна (ПВКФ «Ластівка») (м. Рудки);

ФОП Мазур Катерина Йосипівна (с. Сусолів);

ФОП Гонсьор З.І. (с. Чайковичі);

ФОП Іванчак Михайло Петрович (с. Чайковичі).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Забезпечення повноти надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних напоїв та тютюнових виробів) на території Рудківської громади та проведення заходів щодо покращення стану його надходження до бюджету Рудківської міської ради.

Слухали:

Біндас Р.Р., який провів роз’яснювальну роботу щодо сплати акцизного податку з кожним підприємцем індивідуально. Зазначив, що з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету комісія з питань дотримання вимог законодавства України, зобов’язана прикласти максимум зусиль щодо пошуку резервів поступлень платежів. Одним із таких є сплата акцизного податку повною мірою.

Лей О. В., яка наголосила, про невідповідність в сумах сплаченого акцизу і об’ємах проданих підакцизних товарів та необхідність підвищення сплати акцизного збору.

Вавшкевич Л. Г., яка зазначила доцільність сплати акцизного податку відповідно до вимог законодавства України. Постановили:

Надалі проводити роз’яснювальну роботу щодо повноти сплати акцизного податку та призначити наступну зустріч із всіма підприємцями-платниками акцизного збору у жовтні 2019 року. Платники акцизного податку зобов’язались підняти сплату акцизу до потрібної межі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора