Дата: 24.09.2019 09:17

З 1 жовтня 2019 року Рудківська міська рада оголошує початок прийому проектів від жителів Рудківської ОТГ на конкурс проектів Громадського бюджету. Проекти можна подавати до 25 жовтня 2019 року.

З Положенням про громадський бюджет Рудківської міської ради, умовами написання, подання на конкурс проектів та порядком голосування за проекти, про порядок встановлення результатів конкурсу Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Рудківської міської ради у розділі «Громадський бюджет».

1 жовтня 2019 року об 11 год. в приміщенні Рудківської міської ради буде проведено тренінг щодо написання проектів громадського бюджету, який Ви можете відвідати з метою підготовки та подання на конкурс проектів. Запрошуємо до участі всіх активних громадян.

Виконавчий комітет Рудківської міської ради.