22 жовтня 2019 року працівники Рудківської міської ради знайомили учнів Рудківської ОТГ з проектом «Розумна Взаємодія» та методами роботи на платформі gurtom.mobi.

Дата: 23.10.2019 11:15

На практичних заняттях у Підгайчиківській СЗШ l-lll ст. взяли участь старшокласники та директор школи Скочиляс І.П., які позначили на мапі проблемні питання свого села.

У Чайковицькій школі l-lll ст. учні успішно взаємодіяли з фасилітаторами. Небайдужими до теми занять були директор школи Сас М.П., учителі, депутати Рудківської міської ради Іван Пиртик та Олег Шимков, які допомогли організувати навчальний тренінг. Сподіваємося, що такі практичні навчання стануть початком активізації жителів території для взаємодії з міською владою.

У Сусолівській СЗШ l-ll ст. директор Пилипчак Я.Є. та учні визначали проблеми, що турбують жителів їхнього села.Тренінг був для них цікавим досвідом використання інформаційних технологій. Проект РВ допомагає відкрито та прозоро співпрацювати владі з мешканцями Рудківської громади.

Дякуємо всім учасникам за активність та небайдужість.