Дата: 11.12.2019 11:40

З ініціативи колективів і жителів Рудківської ОТГ на обласний конкурс проектів місцевого розвитку від Рудківської міської ради подано 12 проектів, кожен з яких не менше ніж на 20 % передбачає фінансовий та нефінансовий внесок громади. Всі проекти визначені як важливі на платформі https://gurtom.mobi/

Із 12 проектів:

6 - ремонт та впорядкування закладів освіти, 3 - вуличне освітлення, 1 - дитмайданчики в двох населених пунктах, 1-      Народний дім, 1 - дорожнє покриття

Вартість кожного проекту від 300 до 500 тис. грн. 50% вартості проекту фінансує обласна рада, до 30% міський бюджет. Бажаємо успіху всім проектам! Дякуємо авторам проектів, ініціативним групам, спонсорам, небайдужим жителям ОТГ, відділу розвитку та інвестицій Рудківської міської ради за гарну роботу!