Дата: 26.12.2019 15:44

Фото без опису      РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАБІР ДО МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ РУДКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ! МЕТА СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ:

1.Підвищити громадську активність молоді.

2.Врахувати думку молоді з різних соціальних груп.Фото без опису

3.Вплив молоді на ухвалення рішень, що стосуються молоді.

ПОСПІШАЙТЕ!

Молодіжна рада при виконавчому комітеті Рудківської міської ради - це неполітичний консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування, молоді та молодіжних громадських організацій, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та участю її в усіх сферах життя Рудківської громади.

Це чудова нагода бути почутим зі сторони місцевої влади, реалізувати свої ідеї для громади. Розпорядженням міського голови створена та почала роботу комісія щодо створення Молодіжної ради. З 26 грудня по 17 січня комісія буде приймати заявки від кандидатів до Молодіжної ради.

Усім бажаючим мешканцям Рудківської громади віком від 14 до 35 років необхідно подати наступні документи:

1. Резюме або біографічну довідку (бажано з фотографією);

2. Есе на тему: «Чому я хочу стати членом Молодіжної ради?»;

3. Пропозиції щодо діяльності Молодіжної ради.

Прийом документів до конкурсної комісії закінчується 17 січня о 17.00 годині.