Акція «Із зарплатою в конверті – без впевненості у майбутньому».

Дата: 07.02.2020 09:48

Фото без опису  Сьогодні 06 лютого 2020 р. Рудківською міською радою спільно із Самбірським міськрайонним центром зайнятості було проведено акцію «Із зарплатою в конверті – без впевненості у майбутньому».

Захід проходив у ТЦ «Рукавичка», що у місті Рудки. Участь у заході взяв перший заступник міського голови, керівник комісії з питань легалізації і виплати заробітної плати Р. Біндас, а також представники Самбірського міськрайонного центру зайнятості.

Метою акції була інформаційно-роз’яснювальна робота з питань детінізації заробітної плати, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати у розмірі не меншому за передбаченому законодавством рівні.

Шановні друзі пам’ятайте: задекларована праця – це оплачувана діяльність на основі трудового договору, який забезпечує трудові права і соціальні гарантії.